Srpen 2015

Nudíš se? Znám lék!

30. srpna 2015 v 13:35 | Vaili |  Vykecávky a vše ostatní
Určitě se vám někdy o prázdninách stalo, že jste neměli co dělat, všichni byli na dovolené, a jen vy jste trčeli sami doma a nudili se... Na to ovšem díky mému "léku" můžete zapomenout! ~ Pokoušejte se olíznout si loket, dokud se vám to nepovede Mrkající !
...ne, to byl samozřejmě vtip Smějící se Dnes jsem vytvořila stránky 4FUN, kde byste se nudit neměli, tak na to určitě mrkněte, budu ráda když se přidáte a oživíte to tam, či jestli to alespoň sdílíte Usmívající se Děkuji!

PS: Je to pro holky i pro kluky ;)
Vaili ˇ)

Hejty- všichni je nenávidíme

30. srpna 2015 v 11:34 | Vaili |  Vykecávky a vše ostatní
Znáte ten pocit, když se snažíte odpovídat na každou otázku na Ask.fm, a pak to akorát odnesete miliardou hejtů? Já tedy ano, a upřímně, hatery naprosto NENÁVIDÍM. Otravuje to mne, i moje přátele, ale musím uznat, že na druhou stranu to občas i pobaví, hateři se snaží, vypisují se s různýma nadávkama, pracují na naprosto luxusní kritizaci, a potom jim dojde odpověď typu "hm" nebo "tvůj názor"... Vždycky nemůžu z toho, když někdo napíše sedmiřádkovou anonymní kritizaci, a pak ho v odpovědi někdo setře čtyřmi slovy Smějící se.
A jak mě tento článek vlastně napadl? ~ Včera jsem odpověděla na otázku na Asku (Fotku jak skaces (na koni) ;))
touto fotkou :
Fotku jak skaces (na koni) ;)
A už mi někdo napsal: "Pnbz co ta fotka ze zavodu? Vždyť tam sedis jak pytel brambor :DDD ještě se tím chlub" xDD Tak jsem na to odpověděla : "Jen si hejtuj ;** a moje "profesionální sedy" nech být, nikdo není dokonalý, a každýmu se občas stane, že to někdy nevychytá.." :) Ne, fakt... já z těch hejtů mívám takové záchvaty smíchu...
Že ty to ty lidi baví Smějící se
A jaký na to máte názor Vy?
Vaili ^)