Deníček #1 - Vysvědčení

26. června 2015 v 10:08 | Vaili |  Diary
Zdravím všechny, především školáky!
Ano, ano, název témata zajisté vysvětlovat nemusím - Vysvědčení. Každý, kdo si čte tento článek, to zná (vzhledem k tomu, že když umíte číst, tak byste minimálně jedno výzo mít měli Smějící se), nejdříve čísla, a pak slova. Mno, já už se zařazuji do žáků se známkami slovními, a nijak mi to nevadí... Ale teď už opravdu k tématu, vzhledem k tomu, že tohle je "zápisek do blog-deníčku", tak budu konkrétní...

Včerejší večer byl fajn, už taková pohodička, budou prázdniny, tak jsem trénovala svoji fenku, pak jsem si do deníčku čmárala články na blog nanečisto, pak jsem byla na pc, poslouchala hudbu, a tak různě... A teď už bylo tak 22:15, a uvědomila jsem si, že nevím, co si mám dát na dnešek na šaty, když je to vysvědčení, že... Tak jsem začala hledat, no hrůza! Nic jsem nemohla najít, tak jsem pak raději šla spát s myšlenkou "ráno moudřejší večera". A byla to pravda. Přes své světle fialové šaty jsem si dala ještě světle modrou "bundičku" (víte co myslím, takové to riflové, ale není to z riflí. Nevím, jestli se všichni tak skvěle přetvařovali, nebo jestli to bylo opravdu hezké. Každopádně já jsem byla ráda, že jsem vůbec něco měla, jelikož výstřih v mých šatech z New Yorkeru není nejmenší... A teď to přišlo. Předávání vysvědčení. Očekávala jsem maximálně tři dvojky, a jakmile jsem dala naší třídní učitelce jako dárek kaktus (mám dědu kaktusáře :"D), tak mi se slovy podbnými "je mi to moc líto, ale musela jsem ti pokazit vysvědčení, ale ta dvojka z matematiky už být musela" předala vysvědčení. Mezi tím, co to předávala dalším žákům, tak jsem si výzo prohlížela. Na pololetí jsem měla samé, ale co už, jedna dvoječka se vloudila... ale na špatné místo! Měla jsem mít přeci "chvalitebné" z matematiky, a ne z přírodopisu, ne? Vzhledem k tomu, že mi před vysvědčením hrozila dvojka i z přírodopisu, tak jsem chvíli přemýšlela, jestli to mám vůbec ukázat, aby mi to ještě "nespravili" na dvojky dvě... Ale nakonec jsem si to nechala opravit, a tak mám (naštěstí) dvojku jen z matematiky. A zjistilo se, že jsem nebyla jediná, kdo měl ve vysvědčení chybu! Spolužačka měla mít v kolonce "výchova k občanství a zdraví" napsáno "výborné", ale napsali jí tam "účastnila se" Smějící se. Tak jí to pak taky opravili.
No jo, v naší třídě vždycky musí mít někdo něco extra :-))
Vaili
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 podivnyptak podivnyptak | Web | 26. června 2015 v 17:18 | Reagovat

Ahoj Vaili,
děkuji Ti za komentář u mého článku. Máš úplnou pravdu a chtěl bych Ti říct, že mám rád lidi, co jí řeknou pěkně bez obalo a přímo. Budu se Tvými slovy řídit.

2 Karkulka17 Karkulka17 | Web | 29. června 2015 v 12:49 | Reagovat

Jeeej :-) Moje vysvědčení raději vytahovat nebudu :-P

3 Vaili Vaili | Web | 29. června 2015 v 15:04 | Reagovat

[1]: Nemáš vůbec zač, můj názor :-) A děkuji.

[2]: Klidně se pochlub :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama